Shkodër, Në vijim të operacionit “VILUNI BEACH"

Shkodër, Në vijim të operacionit “VILUNI BEACH",  ndalohet një tjetër  shtetas  i shpallur në kërkim:  5shkoderm

Gj. N., 30 vjeç, banues në Lezhë

Ndalimi i shtetasit të lartëpërmendur  u bë pasi  më  datë 11.11.2017 është bërë shpallja në kërkim e tij si bashkëpunëtor i shtetasve të arrestuar po me këtë datë ku usekuestruan 1502 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Materialet do i referohen Prokurorisë për Krimet e Rënda Tiranë, për veprën penale “Trafikim i lëndëve narkotike e kryer në bashkëpunim, mbetur në tentative”, parashikuar nga neni 283/a 25 dhe 22 të Kodit Penal.

Arkiva

Gusht 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2