Mat, kapet në kohë rekord nga Policia autori i ngjarjes në fshatin Shëlli.

Mat kallashi mat 11.10.2018

Kapet në kohë rekord nga Policia autori i ngjarjes në fshatin Shëlli.

Pas një orë ndjekje Policia mbaaditen e djeshme kapi dhe prangosi autorin e ngjarjes.

Si rezultat i një pune të mirë organizuar Policia e Matit në bashkëpunim me Strukturat e D.V.P. Dibër, pas një orë ndjekje kapi dhe arrestoi autorin e dyshuar i cili qëlloi me armë ku humbën jetë 3 shtetas dhe u plagos një tjetër.

Autori i dyshuar Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat, u kap rreth një orë larg vendngjarjes në një urë në Burgajet.

Për kapjen e tij u vunë në ndjekje 40 forca policie

Arkiva

Qershor 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30