Policia Rrugore ndëshkon shkelësit e Kodit Rrugor, nëpërmjet denoncimeve të qytetarëve

Siguria Rrugore në fokusin e syrit të qytetarëve.foto 4 per faqe

Pamjet në video janë një pjesë nga dhjetëra denoncime të bëra gjatë fundjavës nga qytetarët.

Pavarësisht pamundësisë për t'i publikuar të gjitha, rastet e adresuara nga qytetarët janë ndjekur në kohe dhe me paanësi, ku çdo shkelës i Kodit Rrugor është ndëshkuar me masë administrative.

Policia e Shtetit falënderon edhe një herë aleatin më kryesor të saj, qytetarin, që përditë e më shumë beson tek Policia duke kontribuuar për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë.

 

foto 1 per faqe

foto 2 per faqe

foto 3 per faqe

foto 4 per faqe

Arkiva

Korrik 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4