Ceremonia e lamtumirës të ish Drejtorit të Policisë së Shtetit.

Ceremonia e lamtumirës të ish Drejtorit të Policisë së Shtetit.(per video kliko mbi link)  IMG 0466

Në hollin e Drejtorisë së Policisë së Shtetit, ditën e sotme u zhvillua ceremonia e lamtumirës të ish Drejtorit të Policisë së Shtetit, Z. Sokol BARAJ, i cili u nda nga jeta me datë 11.03.2017. 

Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako ka vlerësuar sakrificën dhe përkushtimin e ish Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Sokol Baraj, detyrë të cilën e kreu në momentet më të vështira që kalonte Shqipëria.

Çako theksoi se Sokol Baraj vendosi një gurë në themelin e sigurisë së vendit.Respekt pa fund në emër të gjithë organizatës së Policisë por edhe të brezave të policisë për kontributin e tij.

Në homazhe morën pjesë punonjës të policisë nga të gjitha rolet, ish punonjës policie, dhjetra qytetarë, politikatë, miq e të afërm të Sokol Baraj.

I përjetshëm kujtimi i Tij.

IMG 0009

IMG 0016

IMG 0029

IMG 0036

IMG 0060

IMG 0073

IMG 0087

IMG 0197

IMG 0216

IMG 0221

IMG 0227

IMG 0246

IMG 0265

IMG 0286

IMG 0332

IMG 0386

IMG 0391

IMG 0406

IMG 0474

 

 

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1