Lajmet e Fundit te Kufiri & Migracioni

Kakavijë, arrestohen dy shtetas per transportim drejt Tiranës të 4 Sirjanëve E diel, 05 Maj 2013 14:43 Me rastin e festës së Pashkëve Drejtori i Drejtorisë Rajonale për Kufirin dhe Migracionin Gjirokastër ka marrë masa duke forcuar shërbimet në pikat

Policia Kufitare Kakavije sekuestron një pako Mariuanë

 

Arkiva

Qershor 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30