• Drejtori i Policisë së Shtetit i ka akorduar “Çertifikatën e Karrierës” Kryekomisarit Tasim Braha.

    Tuesday, 21 February 2017 12:57
  • Reparti Special Renea , tashmë me armatim dhe pajisje të reja .

    Saturday, 11 February 2017 09:25
  • KONFERENCA PËR SHTYP DREJTORI I PËRGJITHSHËM PËR SIGURINË PUBLIKE DREJTUES I LARTË ALTIN QATO

    Friday, 10 February 2017 14:16

Latest news

Arkiva

Shkurt 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...