Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e qytetarëve.

Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e qytetarëve. Stema Policia

Policia ofron 50 milion lekë ( të vjetra ) për informacion për kapjen e Balilit.

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion të kujtdo qytetari që ka informacion apo ndihmon për kapjen e shtetasit në kërkim Kelmend Balili, shumën prej 50 milion lekësh (të vjetra).

Duke garantuar anonimatin, Policia ka vënë në dispozicion këtë numër telefoni 0694109188

Bashkë me qytetarët, ndërtojmë një vend më të qetë dhe një Shqipëri më të sigurt!

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1