Angazhimi i policisë

Policia e Shtetit, më datë 16 qershor, filloi në Lazarat, një ndër operacionet më komplekse dhe të vështira të ndërmarra ndonjëherë nga strukturat policore...
Më shumë

Rezultatet e operacionit në Lazarat

Operacioni më i rëndësishëm ishte ai i ndërmarrë në Lazarat, gjatë të cilit në muajt qershor-korrik:
- u gjetën e asgjësuan një sasi prej 71 ton e 87  kg kanabis sativa...Më shumë

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...