Lajmet e Fundit te Kufiri & Migracioni

Tropojë - Policia arreston në kohë reale autorin e ngjarjes, ku mbeti i vrarë një shtetas

TropojëTropoje arme 6 prill 2018

Policia arreston në kohë reale autorin e ngjarjes së ndodhur orë më parë ku mbeti i vrarë shtetasi R.A.

Efektivët e Komisariatit të Policisë Tropojë bënë të mundur kapjen dhe arrestimin e shtetasit;
- S. R., 23 vjeç, banues në fshatin Luzhë.

Gjatë kontrollit këtij shtetasit iu gjet dhe sekuestrua arma zjarrit tip automatik e dyshuar që është përdorur nga autori.

Shtetasi S.R., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Tropojë për veprime të mëtejshme.

Tropoje arme 6 prill 2018

Arkiva

Mars 2019
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31