Lajmet e Fundit te Kufiri & Migracioni

Lezhë - Ushtron dhunë ndaj bashkëshortes në prani të fëmijëve, arrestohet në flagrancë

LezhëDrejtoria Lezhe 1

Ushtron dhunë ndaj bashkëshortes në prani të fëmijëve, arrestohet në flagrancë nga policia

Më datë 10.04.2018, nga specialistët e Seksionit për Parandalimin dhe Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë, u arrestua në flagrancë shtetasi:

- V.L., 49 vjeç, banues në Lezhë

Ky shtetas, dyshohet se ka ushtruar në mënyrë të përsëritur dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, edhe në prani të fëmijëve.

Vepra penale në ngarkim të tij "Dhuna në familje" parashikuar nga neni 130/a/4 i Kodit Penal.

Materialet proceduriale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Arkiva

Shtator 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30