Lajmet e Fundit te Kufiri & Migracioni

Tiranë - Arrestohet në flagrancë, shkeli masën e sigurisë "Arrest në shtëpi"

Tiranëd.p.tirane

Shërbimet e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve arrestuan në flagrancë shtetasin:

Gj. C., 39 vjeç, banues në Tiranë.

Më datë 12.04.2018 shtetasi Gj.C., me masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, është kapur në flagrancë larg banesës së tij pasi ka shkelur vendimin e Kolegjit Penal të Gjykatës së Lartë.

Materialet proceduriale iu kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit” parashikuar nga neni 323 i Kodit Penal në ngarkim të shtetasit Gj.C.

 

 

 

Arkiva

Shtator 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30